جدید ترین مدل های لامپ ادیسونی سال99

روشنایی و نور در تزئینات داخلی و دکوراتیو از نکات مهم و حائز اهمیت محسوب می شود. نور و نورپردازی در محیط های مختلف مانند رستوران‌ها، مراکز خرید، کافی شاپ‌ها و مراکز تجاری و مسکونی از درجه اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. استفاده از لامپ ادیسونی ، یکی از گزینه‌های کاربردی برای افزایش جذابیت و زیبایی یک محیط به شمار می‌رود.

لامپ‌های ادیسونی به دلیل تولید نور بسیار ملایم و آرام ، هیچ‌گونه آسیبی به چشم‌ها نخواهند رساند.

با ما همراه باشید تا در ابتدا تعریف کاملی برای لامپ ادیسونی ارائه دهیم سپس با اطلاعاتی کامل به خرید لامپ‌های ادیسونی بپردازید.

لامپ ادیسونی چیست

لامپ ادیسونی از جمله لامپ‌های رشته ای قدیمی می‌باشد و از نور آفتابی مایل به زرد برخوردار است.

در رابطه با لامپ ادیسونی دانستن زیر ضروری است:

 1. به طور معمول توان مصرفی این نوع از لامپ‌ها 60 وات می‌باشد.
 2. رشته های لامپ ادیسونی در درون یک حباب شیشه‌ای به صورت موازی واقع شده اند و قابلیت مشاهده این رشته ها از داخل حباب آن به راحتی امکان پذیر می باشد.
 3. با روشن شدن لامپ ادیسونی نور و گرمای کمی تولید می گردد که به علت ملایم بودن نور آن، فضایی آرامش بخش و زیبایی را ایجاد می سازد.
 4. لامپ‌های ادیسونی نور بسیار ملایمی تولید می‌کنند که این باعث می شود هیچ‌گونه آسیبی برای چشم‌ها به دنبال نداشته باشد.
 5. همچنین لازم به ذکر است که لامپ های ادیسونی در زمینه تزئینات داخلی از لوازم نورپردازی پرطرفدار و پر مصرف به شمار می آیند.

ویژگی لامپ ادیسونی

لامپ ادیسونی ویژگی‌های جذاب و قابل ملاحظه‌ای دارد که هر کسی آن را نمی‌داند.

حتما آن ها را مطالعه کنید و اگر کافی شاپ و یا رستوران بزرگی دارید زودتر از رقیبانتان به خرید لامپ ادیسونی بپردازید.

 1. استفاده از لامپ های ادیسونی (edison light bulb)، به دلیل جذابیت خود لامپ، برای افزایش زیبایی و جذابیت بصری محیط های مختلف، کمک شایانی می نماید.
 2. لامپ های ادیسونی از اشکال مختلفی برخوردارند و می‌توانید آن ها را با لوازم تزئینی دیگر ترکیب کنید، اینگونه علاوه بر خلق فضای منحصر به فرد و خاص، نظر تمامی افراد را به خود جلب خواهد کرد.
 3. در ساختار لامپ های ادیسونی حباب های بزرگی تعبیه شده است که در تغییر حال و هوای یک دکوراسیون تاثیر مطلوب و بسزایی از خود برجای می گذارد.
 4. از نکات حائز اهمیت درباره لامپ ادیسونی این است که علاوه بر برخورداری از ظاهر منحصر به فرد و متفاوت، در مقایسه با خیلی از لامپ‌های دیگر از مصرف برق بسیار کمتری برخوردارند.

در واقع برای اینکه محیط مورد نظر خود را با بهترین دکوراسیون و چیدمان داخلی آماده سازی کنید و نگاه مجذوب دیگران را به سمت خود بکشانید این نوع از لامپ ها بهترین انتخاب برای شما هستند. با خرید لامپ ادیسونی خاص و منحصر به فرد باشید.

بنابراین از این لامپ ها در دکور منازل و لوسترهای فروشگاه، کافی شاپ و مراکز تجاری و مسکونی خود استفاده کنید و همواره به روز باشید.

به دلیل همین موارد می‌باشد که :

لامپ‌های ادیسونی در میان طراحان داخلی از محبوبیت قابل توجهی برخوردار شده اند چرا که تمامی طراحان فضای داخلی به دنبال استفاده از ایده های جدید و مدرن در دکوراسیون می باشند و این لامپ تاکنون به طور کامل پاسخگوی نیاز آن‌ها بوده‌است.

بر همین اساس یکی از بهترین گزینه ها برای ایجاد و پیاده سازی نورپردازی مدرن در محیط های بزرگ و دکوراسیون منازل ، استفاده از لامپ های ادیسونی قلمداد می گردد.

لامپ ادیسونی چیست

مزیت‌های لامپ ادیسونی

بدون اغراق، خاص و متمایز بودن در فضای دکوراسیون یک محیط حرف اول و آخر را می زند. حال به معرفی مزایای لامپ ادیسونی خواهیم پرداخت :

 1. بدون شک تمامی افراد به دنبال خلق محیطی متفاوت و خاص می‌باشند که برای محقق ساختن این امر استفاده از لامپ های ادیسونی کمک شایانی خواهد کرد.
 2. لامپ های ادیسونی به علت برخورداری از مدل ها و طراحی ظاهری متنوع برای نورپردازی فضاهای مختلف از گزینه های مناسب و مطلوب به حساب می آیند.
 3. لامپ های ادیسونی علاوه بر تولید نور ملایم و زیبا، بسیار کم مصرف و مناسب می باشند.
 4. این نوع لامپ ها از حبابی دارای اشکال متنوع برخوردارند که در ایجاد نورپردازی متفاوت و منحصر به فرد تاثیر بسزایی از خود برجای خواهد گذاشت.
 5. ایجاد نورپردازی های ترکیبی و نورپردازی های کلاسیک ساختمان، از دیگر مزیت های لامپ ادیسونی محسوب می شود که جلوه ای بی نظیر و چشم نوازی را به محیط مورد استفاده می بخشد.

لامپ ادیسونی

لامپ های ادیسونی

کاربرد لامپ ادیسونی

به طور کلی، دمیدن روحی تازه و ایجاد تحول در محیط دکوراسیون، یکی از شاخصه های مهم و حائز اهمیت افراد در طراحی داخلی به شمار می رود.

 1. ایجاد تغییر و تحول چشم نواز و قابل توجه در محیط دکوراسیون محل کار یا منزل

بر همین اساس، یکی از موارد کاربرد لامپ ادیسونی ایجاد تغییر و تحول چشم نواز و قابل توجه در محیط دکوراسیون محل کار یا منزل محسوب می شود.

2. تزئین و دیزاین فضا به بهترین شکل ممکن

در این زمینه باید خاطر نشان نمود که لامپ ادیسونی (edison light bulb)به عنوان یکی از مهمترین المان های تزئین و دیزاین فضا، از گزینه های کاربردی و کارآمد تلقی می گردد.

3. برخورداری از حباب دارای اشکال مختلف

از سوی دیگر، برخورداری این نوع لامپ از حباب دارای اشکال متنوع، در ایجاد نورپردازی متفاوت و منحصر به فرد تاثیر بسزایی از خود برجای می گذارد.

4. تامین نور و گرمای مناسب برای گیاهان

از دیگر موارد کاربرد لامپ ادیسونی میتوان به تامین گرما و نور برای گیاهان، اشاره نمود. در واقع در پرتو استفاده از لامپ های ادیسونی، علاوه بر ایجاد نور مصنوعی، نور و گرمای مورد نیاز گیاهان به نحو مطلوب تامین می گردد. در مواقعی که دسترسی به نور آفتاب برای رشد و تامین گرمای گیاهان وجود ندارد، ایجاد نور مصنوعی در این زمینه از درجه اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد.

بنابراین این محصول برای دریافت نور و رشد مناسب گیاهان آپارتمانی نیز بسیار مفید است.

5. ایجاد نور با طول موج قرمز

لامپ های ادیسونی با ایجاد طول موج قرمز، جایگزین مناسبی برای نور خورشید به شمار می آیند.

کاربرد لامپ ادیسونی

لامپ های ادیسونی

سایر موارد کاربرد لامپ ادیسونی

6. قابلیت استفاده برای نورپردازی، دکور منازل و لوسترها

قابلیت استفاده برای نورپردازی، دکور منازل و لوسترها، از دیگر موارد کاربرد لامپ ادیسونی به شمار می آید.

متنوع بودن اشکال و مدل های این نمونه از لامپ ها، به خوبی نیازها و توقعات مصرف کنندگان را برآورده می سازد.

7. از دیگر موارد استفاده و کاربرد لامپ ادیسونی می توان استفاده به عنوان چراغ های دیواری و سقفی را عنوان نمود

به طور کلی، ایجاد نورپردازی های ترکیبی و نورپردازی های کلاسیک ساختمان، از دیگر موارد استفاده و کاربرد لامپ ادیسونی بوده که جلوه ای بی نظیر و چشم نوازی را به محیط مورد استفاده می بخشد.

عنصر نور و رنگ در آتلیه های عکاسی از مؤلفه های کلیدی و حائز اهمیت محسوب می شود.

به همین جهت، برای تزئین و زینت بخشی و متمایز ساختن آتلیه های عکاسی، بر روی لامپ های ادیسونی حساب ویژه ای باز می کنند.

بر همین اساس، تزئین و زینت بخشی آتلیه های عکاسی، از دیگر موارد کاربرد لامپ ادیسونی قلمداد می گردد.

لامپ ادیسونی و نورپردازی

برای داشتن یک نورپردازی زیبا استفاده از لامپ‌های ادیسونی، یک پیشنهاد کاربردی و اساسی است.

ظاهر لامپ‌ ادیسون مانند لامپ های رشته‌ای تنگستنی معمولی است و به همین دلیل جلوه ای متفاوت و رویایی به محیط می‌دهند.

در واقع ظاهر متفاوت و زیبای لامپ ادیسون با حباب های بزرگی که دارد حال و هوای محیط را متفاوت می‌کند.

این لامپ دکوراتیو نور بسیار ملایمی دارد و هر نوع محیطی را جذاب می‌کند.

هرچند به دلیل نوع طراحی و نور آفتابی که دارند بیشتر در زیباسازی کافی شاپ ها ، آتلیه ها ، رستوران ها و مراکز خرید استفاده می شوند.

لامپ ادیسونی و رشد گیاه

یکی دیگر از موارد کاربرد لامپ های ادیسونی گلخانه هاست چرا که گیاهان با دریافت نور و گرمای آن رشد بهتری خواهند داشت.

اکثریت شما علاقه مند به نگهداری گیاهان آپارتمانی هستید و می خواهید گیاهتان رشد بهتری داشته باشد پیشنهاد ما برای تامین نور مناسب استفاده از لامپ ادیسون در کنار گیاهتان می‌باشد.

لامپ ادیسون بهترین منبع تامین نور و گرما برای گیاهان است و با ایجاد نور مصنوعی با طول موج قرمز می تواند جایگزین نور خورشید برای گیاهان آپارتمانی باشد.

لامپ فلامنتی ادیسونی علاوه بر نور دارای گرما نیز هست و گیاهانی آپارتمانی که نیاز به گرما و نور خورشید دارند می توانند نور مورد نیاز خود را از لامپ های ادیسونی تامین کنند.

خرید لامپ ادیسونی

با توجه به اینکه لامپ ادیسونی چیست، چه ویژگی‌ها و چه کاربردهایی دارد، اگر قصد خرید این محصول را دارید، در لامپ های ادیسونی به طور دقیق‌تر با آن‌ها آشنا شوید و به راحتی آن را تهیه نمایید.

هم چنین باید در زمان انتخاب لامپ ادیسونی دقت کافی را داشته باشید. در حال حاضر شرکت های مختلفی در کشور وجود دارند که عرضه کننده‌ی انواع لامپ ادیسونی هستند.

توصیه ما به شما این است که قبل از اقدام به خرید حتما با کارشناسان الکترویاس مشورت کنید و اطلاعات دقیق تر و کامل تری به دست آورید.

همچنین می‌توانید با استفاده از راهنمایی‌های مشاوران خود محصولی را خریداری کنید که کاملا اصل باشد و از کیفیت بالایی برخوردار باشد.

با آگاهی خرید کنید تا پشیمان نشوید.

همجنین می‌توانید نظرات و سوالات خود را درباره لامپ ادیسونی از طریق نظرات در پایان همین صفحه با ما مطرح کنید. در کمتر از ۲۴ ساعت پاسخگوی شما خواهیم بود.

دیدگاه‌ها 0

*
*